Z Trójką bez goli

Po dobrym meczu w Gliwicach tym razem na własnym boisku nasz zespół tylko zremisował z Trójką Czechowice-Dziedzice 0:0.

Pierwsze strzały w tym meczu oddali goście, ale po 20 minutach nasza drużyna zaczęła stwarza sytuacje bramkowe. Najpierw w słupek bramki rywali trafił Mateusz Bogumiło, a po chwili świetną akcję przeprowadził Dominik Bartoszewicz, który przedarł się w pole karne i z kilku metrów strzelił ponad bramką. Przed przerwą mieliśmy jeszcze dwie świetne okazje do zdobycia prowadzenia. Najpierw Damian Długaj strzelił tylko w boczna siatkę, a potem strzał Roberta Pieczura minął o centymetry słupek bramki gości.

Po zmianie stron gra naszej drużyny siadła, ani razu nie zagroziliśmy bramce Trójki, za to ekipa z Czechowic była bliska zdobycia zwycięskiej bramki.

Skład MSPN: Rotuski - Grzybek, Herych, Przydatek, Jachimowski (46. Proksza) - Pieczur, Ślesiński (56. Soboń), Jóźwik (46. Stencel), Tarka, Bartoszewicz (34. Długaj) - Bogumiło (46. Kiełbasa).