O Klubie

E-mail:kontakt@gornik-zabrze.pl

Nr konta bankowego:ING BANK ŚLĄSKI S.A 52 1050 1298 1000 0091 3321 4719

O klubie:

Młodzieżowa Szkółka Piłki Nożnej "GÓRNIK" Zabrze jest stowarzyszeniem kultury fizycznej. Powstała 1 stycznia 2003 roku na bazie Młodzieżowej Sekcji Piłki Nożnej Górnika Zabrze SSA. W ramach swojej statutowej działalności prowadzimy zajęcia piłkarskie z dziećmi i młodzieżą. W naszym Klubie trenuje łącznie ponad 250 zawodników. Posiadamy 11 grup szkoleniowych, z którym osiem bierze udział w rozgrywkach organizowanych przez Sląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach ( 4 drużyny juniorów i 4 drużyny trampkarzy). Pozostałe trzy grupy szkoleniowe to najmłodsi chłopcy w wieku 6 - 9 lat, którzy rozpoczynają dopiero zabawę i przygodę z piłką nożną.
Zajęcia treningowe prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerską, która poprzez swoje zaangażowanie ma ogromny wpływ nie tylko na wyniki sportowe drużyn piłkarskich ale również na wychowanie i kształtowanie młodych ludzi.
Jako szkółka piłkarska jednego z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce pragniemy zapewnić naszym wychowankom jak najlepsze warunki szkoleniowe (baza treningowa, obozy i zgrupowania szkoleniowe jak również wykwalifikowana kadra trenerska).
Mamy na swoim koncie wiele sukcesów sportowych m.in:

- 3 tytuły Mistrza Polski Juniorów

- 1 tytuł Wicemistrza Polski Juniorów

- tytuły Mistrza Śląska Trampkarzy

- wiele wygranych turniejów krajowych i międzynarodowych

- wychowanków grających w I i II lidze polskiej jak i w ligach zagranicznych

- zawodników w reprezentacjach Polski i Śląska