Ulubiony wynik: 3-0.

W swoim dziewiątym meczu rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów nasz zespół wygrał po raz szósty, z czego po raz czwarty w rozmiarach 3:0. Tym razem w pokonanym polu pozostał Pniówek Pawłowice. Ekipa gości wyglądała na umiejącą grać w piłkę, a kilku zawodników prezentowało się całkiem dobrze, pomimo tego oddali oni zaledwie 1 niecelny strzał na bramkę Radka Rotuskiego w 60. minucie spotkania.

Od początku nasz zespół narzucił rywalom swój sposób gry i już w 10. minucie było 1:0. Akcję lewą stroną przeprowadził Damian Tarka, minął dwóch rywali, podał do Dominika Bartoszewicza, który wbiegł w pole karne i spod linii końcowej zagrał wzdłuż bramki. Akcję zakończył Daniel Jóźwik, uderzając z lewej nogi. Po rękach bramkarza piłka wpadła do bramki.

Zróżnicowane ataki i kombinacyjna gra przyniosły chwilę później drugiego gola. Prostopadłą piłkę pomiędzy obrońcami zagrał Daniel Jóźwik, Dominik Bartoszewicz odegrał piłkę w poprzek bramki do Mateusza Bugumiło, a ten uderzył do pustej bramki podwyższając wynik na 2:0.

Mimo kolejnych sytuacji, strzałów na bramkę i stałych fragmentów gry nie udało się podwyższyć wyniku przed przerwą.

Druga połowa rozpoczęła się od trzeciego gola. W 47. minucie ponownie niemalże kopia akcji jaką przeprowadziliśmy przy bramce na 2:0 Jóźwik- Bartoszewicz- Bogumiło. Ten ostatni strzelił niemalże do pustej bramki.

Mieliśmy jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu jednak nie udało się strzelić więcej bramek.Od 65 min gra była utrudniona z powodu dużej mgły, lecz udało się dokończyć spotkanie.

W ostatniej kolejce jesiennej rundy zagramy na wyjeździe z Iskrą Pszczyna. Jeśli wygramy, to niezależnie od wyniku meczu Gwarek - Piast półmetek rozgrywek ukończymy na miejscu drugim.