Rozpoczynamy od wygranej

Na inaugurację rozgrywek III Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych nasz zespół pokonał w Bytomiu Polonię 2:0. Bramki zdobyli Patryk Grzybek w 20. i Robert Pieczur w 54. minucie. Nasza drużyna zagrała w składzie: Rotuski (56. Skubacz) - Przydatek, Herych (65. Siarkiewicz), Jachimowski, Proksza - Pieczur, Marzec (41. Bartoszewicz), Długaj (41. Jurzysta), Grzybek (41. Stencel, 59. Tarka), Ślesiński - Sienkiewicz ( 68. Kiełbasa).

Wygrana naszej drużyny mogłaby być wyższa. ale gospodarzy od utraty gola raz uratował słupek, a raz poprzeczka. Nasza gra nie zachwyciła, ale po przyjściu kilku nowych zawodników potrzeba zgrania i za kilka spotkań wszystko powinno wyglądać lepiej. Już w czwartek nasz zespół w drugiej kolejce rozgrywek spotka się na własnym boisku z MKS Zaborze.