Zaczynamy od meczu z Polonią Bytom

Poznaliśmy już oficjalny terminarz rozgrywek III  ligi okręgowej juniorów młodszych, w której to zagra nasza drużyna. Pierwszym rywalem MSPN-u będzie Polonia Bytom, a inauguracja nastąpi 31 sierpnia w Bytomiu. W rozgrywkach startuje 8 zespołów, a najlepsza już po rundzie jesiennej, czyli rozegraniu 14 spotkań, awansuje do II ligi wojewódzkiej.

Początkowo wydawało się, że nasz zespół już teraz zagra na tym szczeblu rozrywek, niestety na skutek reformy przeprowadzonej przez PZPN "nie zmieściliśmy się " w gronie drugoligowców. Pokutuje też brak starszego rocznika MSPN-u, który przetarłby nam szlak. W ten sposób do rozgrywek w I czy II lidze weszły zespoły niżej od nas notowane w zakończonych w czerwcu rozgrywkach Regionalnej Ligi Juniorów. Cóż, może po nas lepiej będą mieli młodsi ...