Tylko remis z MKS Zaborze

Po słabym meczu nasza drużyna zremisowała w 2. kolejce rozgrywek III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych z MKS Zaborze 0:0. Wydaje się, że ciągle potrzeba czasu na zgranie się z nowymi z nowymi zawodnikami i może to i dobrze, że zaczynamy od trzeciego szczebla juniorskich rozgrywek. Na pocieszenie można przypomnieć fakt,że na wiosnę również rozpoczęliśmy od niespodziewanego remisu z Concordią, potem było znacznie lepiej. W niedzielę kolejny pojedynek i znów wyjazd do Bytomia. Naszym rywalem będzie lider - Szombierki.

W meczu z MKS Zaborze zagrali: Rotuski (66. Skubacz) - Przydatek, Herych (56. Siarkiewicz), Tarka, Proksza - Marzec (41. Jurzysta, 64. Minas), Grzybek (41. Długaj), Jachimowski, Pieczur, Ślesiński (69. Białka) - Sienkiewicz (56. Kiełbasa).