Udany debiut

Na inaugurację rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów nasz zespół pokonał w Nędzy tamtejszy LKS 5:0. Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej wygranej, a przez pierwsze 10 minut gra toczyła się w środku boiska. Pierwsza groźna akcja naszego zespołu w 12. minucie przyniosła od razu gola na 1:0. Koronkową wymianę podań  w polu karnym wykończył Arek Ślesiński i choć gospodarze mieli pretensje o spalonego, sędzia pozostał nieugięty. W miarę upływu czasu nasz zespół rozkręcał się i tuż przed przerwą "Ślechu" strzałem z pola karnego podwyższył na 2:0.

W drugiej połowie przewaga MSPN-u była większa z minuty na minutę, a wynik pozwalał naszym zawodnikom grać na większym luzie. Gospodarze coraz bardziej słabli i trudno było im wymienić kilka dobrych podań, a ponadto nie potrafili sobie poradzić z presingiem naszej drużyny. Efektem tego były kolejne gole: dwa Arkadiusza Ślesińskiego i jeden Damiana Tarki.

W ten sposób nasz zespół rozpoczął od wygranej 5:0 rywalizację w kategorii juniorów i mamy nadzieję, że wysokie zwycięstwo sugeruje, że należeć będziemy do czołówki tej ligi.

Skład naszej drużyny: Skubacz - Jachimowski, Marzec, Nowak, Proksza - Pieczur, Tarka, Jóźwik (Ż), Ślesiński (Ż), Stencel (70. Grzybek) - Kiełbasa (73. Herych).