Remis w Tarnowskich Górach

W niedzielnym meczu III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych MSPN Górnik Zabrze zremisował w Tarnowskich Górach z tamtejszym Gwarkiem 2:2. Wynik nie jest imponujący, bo w pierwszym spotkaniu na własnym boisku wygraliśmy 4:0, jednak wziąwszy pod uwagę szpital jaki panuje w drużynie, wynik trzeba po prostu przyjąć.

Nasza drużyna rozpoczęła mecz bardzo dobrze, bo już w drugiej minucie po ładnej, indywidualnej akcji bramkę strzelił Damian Długaj. Niestety zamiast pójść za ciosem nasza drużyna zaczęła grać nonszalancko. Najgorszym momentem w naszym wykonaniu było kres pomiędzy 20 a 25 minutą,  w których straciliśmy 2 bramki bo błędach obrońców. Po stracie bramek drużyna wróciła do gry i w 37 min po rzucie rożnym Sienkiewicz doprowadził do remisu.

W drugiej połowie mimo zdecydowanej przewagi i niezłej gry nie zdołaliśmy strzelić bramki, a rywal dwukrotnie przeprowadził bardzo groźne kontry, na szczęście nieskuteczne.

Skład: Sekuła  - Proksza, Siarkiewicz (50' Soboń), Przydatek, Grzybek - Pieczur, Długaj, Ślesiński ŻK, Stencel - Kiełbasa (60' Rotuski), Sienkiewicz.

Już w sobotę o godz. 9.00 ostatni w tym roku mecz na naszym boisku, rywalem będzie Tarnowiczanka.