Armaty wystrzeliły

Po dwóch meczach bez zdobytej bramki nasz zespół wreszcie pokazał lepszą skuteczność i strzelając cztery gole pokonał ekipę Piasta Gliwice. Goście objęli wprawdzie prowadzenie w 11. minucie wykorzystując nieporozumienie w naszych szykach obronnych, ale po następnym kwadrancie było już 2:1 dla naszego zespołu. Na następne gole czekaliśmy do końcówki meczu i tutaj dwukrotnie jeszcze ugodziliśmy rywala wygrywając ostatecznie 4:1.Wygrana przyszła w dobrym momencie, bo oznacza przełamanie strzeleckiej niemocy. Jest też potwierdzeniem, na to, że dobra gra musi w końcu zaprocentować wynikami, a cenniejsza jest tym bardziej, że w zespole panuje prawdziwy szpital. Drużyna zagrała w składzie: Skubacz - Grzybek, Przydatek, Bartoszewicz, Proksza ŻK - Jóźwik (62. Minas), Pieczur, Długaj (53. Jurzysta), Ślesiński, Sienkiewicz, Stencel (62. Kiełbasa). Strzelcy bramek: Pieczur 22', Stencel 24', Minas 79', Ślesiński ŻK 81'.

Statystyki pomeczowe (MSPN Górnik - Piast):

Gole: 4 - 1

Strzały niecelne: 6 - 0