Piast - MSPN Górnik 0:2

Kolejne zwycięstwo odniosła dziś nasza drużyna w rozgrywkach Regionalnej Ligi Juniorów pokonując w Gliwicach zespół Piasta 2:0. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach już na początku nasz zespół strzelił gola, którego autorem był Bartosz Dziób. Pierwsza połowa była wyrównana i do przerwy wynik nie uległ zmianie. Tuż po wyjściu z szatni nasi chłopcy przysnęli i i po chwili gospodarze stanęli przed szansą wyrównania, gdy sędzia podyktował dla nich rzut karny. Nasz golkiper Mateusz Michalski wyczuł jednak intencje strzelca i sparował jego strzał na rzut rożny. Piast przeważał i miał jeszcze kilka dobrych sytuacji do wyrównania, jednak gdy nasza obrona została już wymanewrowana, to i tak na przeszkodzie stawał nasz bramkarz, który był bez wątpienia bohaterem meczu. Niewykorzystane przez "Piastunki"sytuacje zemściły się i na dwie minuty przed końcem gry dośrodkowanie w pole karne zamienił na drugiego gola Arkadiusz Ślesiński. Była to już szósta z rzędu wygrana naszej drużyny, która ma coraz większe szanse na zajęcie w końcowej tabeli trzeciego miejsca. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.