Jastrzębie - MSPN Górnik 1:3!

Dziś nasza drużyna wygrała wyjazdowe spotkanie z wiceliderem MOSiR Jastrzębie 3:1! Było to już piąte z rzędu zwycięstwo i dzięki niemu mamy realne szanse na zajęcie miejsca na podium w końcowej tabeli. Bramki dla MSPN zdobyli: Krzysztof Przydatek, Mateusz Jurzysta i Michał Sienkiewicz. Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, którzy przeprowadzili kilka groźnych akcji, jednak to nasz zespół zdobył gola jako pierwszy. W 19 minucie. dośrodkowanie z rzutu rożnego Arkadiusza Ślesińskiego zamienił na bramkę Krzysztof Przydatek. MOSiR wyrównał 12 minut później po składnej akcji i gdy wydawało się, że pójdzie za ciosem, niespodziewanie równo z gwizdkiem na przerwę Mateusz Jurzysta ponownie wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W drugiej połowie gospodarze nie mieli już tak klarownych sytuacji, a Michał Sienkiewicz ustalił wynik meczu na 3:1, kiedy wykazał najwięcej sprytu i orientacji w polu karnym. Wygrana z wiceliderem jest tym cenniejsza, że odniesiona została w trudnej sytuacji kadrowej. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do wielu ostatnich spotkań, tym razem nasza drużyna wykazała niemal 100-procentową skuteczność. Brawo!!