Drużyna z charakterem

We wczorajszym meczu III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych nasz zespół zremisował na wyjeździe z Piastem Gliwice 1:1. Kolejny raz w meczu o stawkę przyszło nam grać w osłabieniu i kolejny raz nasi gracze pokazali, że w trudnych chwilach potrafią stanąć na wysokości zadania. Jeszcze przed przerwą przy stanie 1:0 dla gospodarzy czerwoną kartką został ukarany Dominik Bartoszewicz. Ponad 40 minut nasz zespół musiał radzić sobie w dziesiątkę i ostatecznie heroicznym wysiłkiem doprowadził do remisu. Celnym strzałem głową w końcówce meczu popisał się Robert Pieczur i dzięki temu nasz zespół pozostanie na prowadzeniu w tabeli bez względu na wyniki pozostałych spotkań, które rozegrane zostaną dzisiaj.

Skład: Rotuski - Nowak ŻK (53. Kiełbasa), Marzec, Grzybek, Jachimowski - Pieczur, Jóźwik (78. Siarkiewicz ŻK), Ślesiński, Tarka, Bartoszewicz CZK- Sienkiewicz (41. Minas 67. Jurzysta ŻK)