Wygrana po dobrym meczu

W spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych nasza drużyna pokonała na wyjeździe ekipę Tarnowiczanki 2:1. Po dobrym meczu w środę przeciwko Gwarkowi Tarnowskie Góry, dziś nasz zespół utrzymał dobrą dyspozycję i od początku spotkania nadawał ton grze.  Wprawdzie kilka niewykorzystanych okazji z początku meczu zemściło się i gospodarze zamienili na gola jedną z nielicznych akcji, ale obserwując poczynania naszych zawodników można było mieć pewność, że w końcu udokumentują oni przewagę. I tak też się stało. Na początku drugiej połowy wyrównał Arkadiusz Ślesiński, a potem zwycięskiego gola zdobył Michał Sienkiewicz. Wygrana mogła być bardziej okazała, ale mankamentem pozostaje skuteczność. Brawa za wygraną, teraz pozostaje czekać, aż rywale zaczną gubić punkty. Skład z meczu przeciwko Tarnowiczance: Rotuski (68. Skubacz) - Bartoszewicz, Przydatek (60. Siarkiewicz), Tarka, Proksza - Pieczur ŻK, Jóźwik ŻK (71. Kiełbasa), Długaj (60. Grzybek), Jachimowski, Ślesiński - Sienkiewicz.

Statystyki pomeczowe (Tarnowiczanka - MSPN Górnik):

Gole: 1-2

Strzały niecelne: 2 - 13