Ruch Chorzów - MSPN Górnik Zabrze 0:1

W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół wygrał wyjazdowe spotkanie z UKS Ruch Chorzów 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Robert Pieczur. Nasza drużyna zagrała w składzie: Michalski (41. Rotuski) - Bartoszewicz, Przydatek, Herych, Jachimowski - Ślesiński (63. Kiełbasa), Bociański (66. Misiowiec), Pieczur, Marzec, Cybulski - Sienkiewicz (70. Jurzysta). W naszej opinii wygrana jest zasłużona, MSPN przeprowadził więcej groźnych akcji na bramkę rywala i oddał więcej celnych strzałów. Rywal jedynie w ostatnich 10 minutach lekko przycisnął, ale nie wypracował sobie żadnej 100-procentowej sytuacji do zdobycia gola. Wygrana pozwoliła nam ponownie wyprzedzić w tabeli "Niebieskich". Przypomnijmy, że w bieżącym roku jeszcze nie zaznaliśmy porażki.