Porażka, która ujmy nie przynosi.

Na zakończenie sezonu Regionalnej Ligi Juniorów nasza drużyna uległa dziś zwycięzcy tych rozgrywek Górnikowi S.S.A. 0:3. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, w której widać było gorsze przygotowanie kondycyjne naszego zespołu. Doskwierające od kilku miesięcy problemy kadrowe i wyczerpujące granie niemalże tą samą 10-tką - 12-tką zawodników sprawiają, że koniec sezonu przyjmować trzeba z ulgą. Nasz zespół w rundzie wiosennej wygrał 9 spotkań, 3 zremisował i przegrał ostatnie 2. Dzięki dobrym wynikom kończymy ligę na czwartym miejscu - dwie pozycje wyżej, niż rundę jesienną. Wyprzedziliśmy w tabeli takie zespoły jak UKS Ruch Chorzów, Gwarek Zabrze, Raków Częstochowa czy Piast Gliwice. Za cały trud i serce do gry naszym chłopakom WIELKIE DZIĘKI!

Teraz czas na odpoczynek, a potem na budowanie kadry na następny sezon. Tym, którzy odchodzą, życzymy sukcesów, tym, którzy się leczą - szybkiego powrotu do zdrowia, a tym, którzy przyjdą - aby wnieśli do zespołu nową jakość.

Koniec sezonu nie oznacza braku informacji na naszej stronie. Już wkrótce zapraszamy na relację z zakończeniowego meczu z udziałem rodziców, a potem na statystyczne podsumowanie rozgrywek. Zamieścimy też filmy z najciekawszymi fragmentami wiosennych spotkań.