Byle do wiosny!

W ostatnim meczu III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych nasz zespół uległ dziś na wyjeździe Gwarkowi Zabrze 0:2. Rywale wywalczyli tym samym awans do II ligi, a my będziemy grali ponownie w tych samych rozgrywkach na wiosnę. Pierwsze 20 minut nasz zespół zagrał dobrze, potem mecz był wyrównany, a w drugiej połowie naszym zawodnikom zabrakło sił. Bramki padły po indywidualnych błędach. Skład z dzisiejszego spotkania: Sekuła - Proksza, Bartoszewicz, Przydatek, Grzybek - Pieczur, Ślesiński (60. Siarkiewicz), Jóźwik, Jurzysta (Stencel) - Kiełbasa (49. Minas), Sienkiewicz (64. Rotuski).

Jak przekazał nam trener Janusz Piekarski, naszych graczy czekają teraz dwa dni odpoczynku, potem kilka sparingów, a po przerwie świątecznej przyjdzie czas na pracę podporządkowaną wywalczeniu wiosną awansu do II ligi. W przyszłym poprosimy tygodniu zaś poprosimy Trenera o ocenę gry naszego zespołu w zakończonych rozgrywkach.