ROW pokonany!

W kolejnym spotkaniu Regionalnej Ligi Juniorów nasza drużyna zmierzyła się zespołem Energetyka ROW-u Rybnik. Po trudnym meczu nasz zespół odniósł cenne zwycięstwo 1:0, a jedyną bramkę zdobył Radosław Jachimowski w 12 min. W drugiej połowie optyczną przewagę posiadali rywale, ale nie stworzyli sobie czystych okazji do wyrównania, podczas gdy nasza ekipa mogła podwyższyć rezultat. Wszyscy zawodnicy dali z siebie maksimum i zasłużyli na słowa uznania za ciężko wykonaną pracę. Po tej wygranej utrzymaliśmy piąte miejsce w tabeli, ale do trzeciego Gwarka tracimy tylko 1 punkt. Zespół wystąpił w składzie: Michalski - Bartoszewicz, Przydatek, Jachimowski, Herych (67. Dziób) - Marzec, Pieczur, Ślesiński (63. Jurzysta), Cybulski, Bociański - Sienkiewicz.