Kto naszym rywalem w barażach?

W niedzielę zakończyły się rozgrywki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów w grupie "beskidzkiej". Dotychczasowy lider Pasjonat Dankowice przegrał w ostatniej kolejce wyjazdowe spotkanie z Beskidem Skoczów 0:2 i zakończył sezon na 3. miejscu. Mistrzem została drużyna Podbeskidzia II, a drugie miejsce zajęła ekipa Czarnych-Górala Żywiec. Wszystkie te trzy zespoły zgromadziły 63 punkty i ostatecznie o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.

1 TS PODBESKIDZIE S.A. II 26 63 20 3 3 135:33
2 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 26 63 20 3 3 85:20
3 LKS PASJONAT DANKOWICE 26 63 21 0 5 113:38

Na obecną chwilę nie mamy jeszcze komunikatu Śląskiego Związku Piłki Nożnej o tym, kto będzie naszym rywalem w meczach barażowych. Wydaje nam się, że nie będzie to drużyna Podbeskidzia, gdyż na poziomie I ligi ma ona już swoją drużynę. Drudzy w "kolejce" są Czarni-Góral Żywiec, aczkolwiek regulamin rozgrywek mówi, że "zespoły z 1.miejsc w II lidze rozegrają mecze barażowe (mecz i rewanż) o awans do I ligi. Losowania dwóch par barażowych dokona Wydział Gier Śl. ZPN". Czekamy zatem na oficjalny komunikat...