I liga nie dla nas

Po porażce w Żywcu 0:2 w dzisiejszym rewanżu nasz zespół zremisował z Czarnymi- Góral Żywiec 0:0, co dało ekipie naszych rywali awans do I Wojewódzkiej Ligi Juniorów.

Goście okazali się wymagającym przeciwnikiem, umiejętnie zagęszczali środek pola, podwajali, a nawet potrajali krycie, szybko przesuwali się całą drużyną z jednej strony boiska na drugą i byli dobrze przygotowani pod względem fizycznym. Naszemu zespołowi nie udało się stworzyc ani jednej stuprocentowej sytuacji, wprawdzie posiadaliśmy optyczną przewagę, ale na dobrze zorganizowanego rywala nie znaleźliśmy sposobu i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Gościom należy pogratulowac awansu i życzyc udanych występów na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Naszej drużynie przyjdzie wyznaczyc nowe cele tuż po wakacjach. Szkoda, nie udało się, ale głowy do góry, bo przecież wygraliśmy drugie z rzędu ligowe rozgrywki.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Sekuła - Przydatek, Nowak, Jachimowski (79. Proksza), Grzybek (79.Woźnica), - Pieczur, Ślesiński (72. Marzec), Tarka, Bartoszewicz (55.Długaj), Kiełbasa (58.Jóźwik)) - Bogumiło (60. Stencel).

MSPN Górnik Zabrze - Czarni Góral Żywiec 0:0

Statystyki z meczu MSPN Górnik - Czarni-Góral